Co za dużo, to niezdrowo, czyli relacja z przywitania lata z Raffaello

Dorota Gardias, Maja Sablewska, Omenaa Mensah, Karolina Malinowska zdjęcie: Damian Grabiński/uljaszowanie.blog.pl

Dorota Gardias, Maja Sablewska, Omenaa Mensah, Karolina Malinowska
zdjęcie: Damian Grabiński/uljaszowanie.blog.pl

Początek lata to jednocześnie koniec gorącego sezonu w show-biznesie. Czas, gdzie nie ma codziennie celebryckich imprez, a gwiazdy, żeby nie dać o sobie zapomnieć, zaczynają być aktywne na swoich profilach na portalach społecznościowych. Wrzucają zdjęcia z wakacji czy weekendowych wypadów za miasto. Zanim jednak pochwalą się fotografiami z plaży, musiały godnie pożegnać świat ścianek i lansu. Okazją okazało się przywitanie lata z marką Raffaello. Była to impreza inna niż wszystkie…

Polski show-biznes przyzwyczaił do tego, że imprezy odbywają się z konkretnego powodu. Aby projektant zaprezentował nową kolekcję, organizuje pokaz. Firmy zapraszają gwiazdy na otwarcia sklepów lub promocję danego produktu. Raffaello zrobiło event tylko po to, żeby było miło. I to w pełni się udało!

Wyjątkowy wieczór zorganizowano w Wilanowie. Zadbano o ekskluzywną i romantyczną atmosferę. Przed Pałacem niespodziewanie pojawiło się oczko wodne, wokół którego rozstawiono białe loże. Obok znalazł się bar, gdzie serwowano drinki na bazie kokosa oraz kącik kulinarny z ciepłymi i zimnymi daniami.

Przywitanie lata z Raffaello zdjęcie: Damian Grabiński/uljaszowanie.blog.pl

Przywitanie lata z Raffaello
zdjęcie: Damian Grabiński/uljaszowanie.blog.pl

Przybyli goście mieli okazję do nieskrępowanej niczym rozmowy. Nikt się nie spieszył, nie było nerwowego oczekiwania na kulminację wieczoru. Po prostu sympatyczne spotkanie w przepięknej scenerii.

O tym, że to celebrycki event, przypominała jedynie obecność fotoreporterów i dziennikarzy. Z tym wiążę się również ciekawa obserwacja. O ile na pokazach mody gwiazdy chętnie udzielają wywiadów na każdy temat,  niekoniecznie o obejrzanej kolekcji, tak podczas imprezy Raffaello wyraźnie chciały podkreślić, jak bardzo cenią ten właśnie smakołyk. O cokolwiek by ich nie zapytać, rozmowa zawsze kończyła się na Raffaello. Można się było dowiedzieć, że Omenie Mensah kokosowa kulka kojarzy się ze smakiem dzieciństwa, a Edyta Herbuś je Raffaello najchętniej na wakacjach. Wszystko wspaniale, tyle, że na kilometr można było wyczuć w tym sztuczność.

Dziennikarze szybko wyciągnęli wnioski – gwiazdy podpisały umowy, w których musiało być jasno sprecyzowane, że dostaną pieniądze za pojawienie się na imprezie, jeśli będą promować Raffaello. Niestety nie wyszło to najlepiej i ciężko było uwierzyć, że każda ze znanych osób akurat tę pralinkę ceni najbardziej. Chyba tylko dawno niewidziana na salonach Aleksandra Kwaśniewska oszczędziła dziennikarzy, bo jej pojawienie się było ściśle związane z występem męża, Kuby Badacha, a nie z reklamowaniem słodyczy.

Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak swobodnie prowadzili event, spacerując między gośćmi z mikrofonami i wypytując… oczywiście o Raffaello.

Joanna Krupa, Agnieszka Cegielska, Olivier Janiak zdjęcie: Damian Grabiński/uljaszowanie.blog.pl

Joanna Krupa, Agnieszka Cegielska, Olivier Janiak
zdjęcie: Damian Grabiński/uljaszowanie.blog.pl

Na szczęście o słodyczach słowem nie wspomniała Kayah, która była gwiazdą wieczoru. Jej koncert porwał gości, którzy tłumnie bawili się pod sceną. Artystka ma niezwykłą charyzmę i łapie świetny kontakt z publicznością.

Kayah zdjęcie: Damian Grabiński/uljaszowanie.blog.pl

Kayah
zdjęcie: Damian Grabiński/uljaszowanie.blog.pl

Słodki wieczór z Raffaello był momentami przesłodzony, choć z pewnością impreza rozmachem pobiła na głowę wszystkie eventy w tym sezonie.

Po więcej zdjęć zapraszam na kanały społecznościowe Uljaszowania: Facebook i Instagram.

Karolina Grabińska

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.