Konkursy

Wyniki Walentynkowego Konkursu!

W naszej zabawie wygrały:

Justyna z Warszawa oraz Karolina z tego samego miasta!

Zwycieżczyniom  serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych zabawach.

Zespół uljaszowanie.blog.pl!

Walentynkowy KONKURS! Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent walentynkowy, spieszymy z pomocą. Mamy dla Was słodki konkurs. Do wygrania dwa zestawy gadżetów z kolekcji Empik Czekoladowy Raj.

Zasady konkursu:

1. Polub profil 
http://www.facebook.com/uljaszowanie

2. Polub post, dotyczący konkursu

3.Odpowiedź na pytanie – W jaką postać wciela się Johnny Depp w filmie Czekolada z 2000 r. oraz napisz,  jaki wyrób z czekolady lubisz najbardziej i dlaczego.

3. Odpowiedzi prześlij na adres dgrabinski@onet.eu

Odpowiedzi można przesyłać do 14 lutego 2014 roku do godziny 23:59. Spośród prawidłowych odpowiedzi, z najciekawszym uzasadnieniem, wybierzemy dwie. Wyniki będą ogłoszone 16 lutego br. na portalu www.uljaszowanie.blog.pl, w zakładce konkurs. Zwycięzcy otrzymają po jednym zestawie gadżetów, w skład których wchodzą: „czekoladowy” fartuszek, rękawica do pieczenia oraz foremka do ciasta. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców pocztą (zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie adresów pocztowych w mailu zwrotnym).

Życzymy powodzenia!

Zespół www.uljaszowanie.blog.pl

Ps. Czekolada to jeden z najprzyjemniejszych nałogów i zarazem najlepszy terapeuta. Więc smacznego, czekoladowego!

Konkurs jest przygotowany w oparciu o art. od 919 do 921 Kodeksu Cywilnego.

Rozstrzygnięcie Mikołajkowego KONKURSU!

Bardzo dziękujemy wszystkim za maile i odpowiedzi! Po burzliwych naradach zdecydowaliśmy się przyznać nagrody trzem Paniom:

Karolinie, Luizie i Marcelinie – wszystkie z Warszawy!

Laureatki zostaną powiadomione o wygranej drogą mailową. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Pozdrawiamy,

Redakcja

Mikołajkowy KONKURS! Do wygrania trzy zestawy gadżetów z kolekcji Andrzej Pągowski for empik

Zasady konkursu:

1. Polub profil
http://www.facebook.com/uljaszowanie

2. Polub post, dotyczący konkursu

2. Odpowiedź na pytanie: Które urodziny obchodził blog w listopadzie 2013 roku?”. Napisz, z którą polską gwiazdą poszedłbyś/poszłabyś na imprezę i uzasadnij dlaczego właśnie z nią.

3. Odpowiedzi prześlij na adres dgrabinski@onet.eu

Odpowiedzi można przesyłać do 7 grudnia 2013 roku do godziny 23:59. Spośród prawidłowych odpowiedzi, z najciekawszym uzasadnieniem, wybierzemy trzy. Wyniki będą ogłoszone w niedzielę 8 grudnia 2013 roku na portalu www.uljaszowanie.blog.pl, w zakładce konkurs. Zwycięzcy otrzymają po jednym zestawie gadżetów, w skład których wchodzą: zestaw przypinek, magnes z nadrukiem plakatu Hair oraz rolka papieru toaletowego „papierosy są do dupy”. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców pocztą (zwycięzcy zostaną poproszeni o wysłanie adresów pocztowych w mailu zwrotnym).

Życzymy powodzenia!

Zespół www.uljaszowanie.blog.pl

Andrzej Pągowski:  artysta grafik, plakacista – czołowy przedstawiciel polskiej szkoły plakatu. Opracował ponad tysiąc wydanych drukiem plakatów o tematyce filmowej, teatralnej, muzycznej i społecznej. Jest twórcą m. in. plakatu do filmu „Miś”, musicalu „Hair” czy słynnego rysunku  „Papierosy są do dupy”.

Konkurs jest przygotowany w oparciu o art. od 919 do 921 Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.