Uljaszowanie – co to takiego?

Witajcie na moim blogu. Nie bez powodu nosi on nazwę „uljaszowanie”. Pewnie zastanawiacie się co to właściwie znaczy?

Uljaszowanie:

- przede wszystkim pochodzi od mojego nazwiska panieńskiego i mimo iż zmieniłam je po ślubie, to i tak dla wszystkich pozostałam „Uljasz”

- to również pewna postawa, polegająca na mówieniu tego co się myśli, niezależnie od konsekwencji

- to także próba pokazania gwiazd, takimi, jakimi są naprawdę i to właśnie będzie treścią mojego bloga

Skąd ta tematyka? Szeroko rozumianym show-biznesem zajmuję się od kilku lat. Jestem dziennikarką, a teraz postanowiłam stworzyć  coś własnego, podzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami na ten rodzimych gwiazd. A że nie jestem córką znanych rodziców, nie mam wpływowego męża, nie świecę tyłkiem i biustem na salonach, to pewnie zanim o mnie usłyszycie minie trochę czasu…;)

Na blogu poznacie moje subiektywne opinie na temat gwiazd, obejrzycie zdjęcia z celebryckich imprez, przeczytacie relacje z czerwonych dywanów i wywiady ze znanymi postaciami polskiego show-biznesu.

3 Komentarze

  1. Wojewódzki – podstarzały cherubinek na sterydach, ulubieniec salonów PO i szczekaczka koszernych mediów. Jego mocodawcy – pseudopolacy – jak Tusk i Rostowski – potrzebują takich gnid do pomiatania społeczeństwem. Jego orientacja biologiczna dodatkowo daje mu wsparcie określonego lobby. Zapytajcie go, jak się naprawdę nazywa i dlaczego ma taki parasol ochronny – patrz afera wyprodukowana razem z Figurskim.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.